Suvel kellade kandmise ühine tunne

- May 22, 2019-

Suvel on palav ja higistamine on väga tavaline. Pärast kella kandmist on kergem higistada, mis võib kella kahjustada. Kellatehastel pole võimalust inimeste muredega hakkama saada, kuid nad saavad igapäevase hoolduse korral head tööd ära teha, kellade hooldust tugevdada ja nende kasutusaega pikendada.


Suvi higistab rohkem, mõned materjalid kannavad kandmise ajal higi, kellarihmad muutuvad roheliseks, seda tehakse ka olukorra säilitamiseks, sel ajal pole üksikisikute jaoks head viisi ja parem on koristada professionaalsed poed. Ja kui nad suvel neid kannavad, peaksid nad tugevdama ka puhastus- ja hooldustöid, ärge ignoreerige tavalist ja suvel määrdub natuke higi. Kellatehased näevad rohkem seda, et kelladel pole originaalset läiget ja need võivad kuluda, mis on ühegi kella puhul vältimatu. Nii et väliskesta ja kellaketi puhul peaksime sageli tegema sisemisi hooldusi, tavaliselt õlitama ja siis põhjalikult puhastama, ei saa seda ise teha, peame töötamiseks leidma professionaalse personali. Kvaliteetseid kellasid tuleb regulaarselt puhastada ja hooldada, nii et neid ei saa kioski juhuslikult puhastada.


Pole tähtis, millist kella te suvel kannate, peaksite tähelepanu pöörama vihma märjaks saamisele. Halva ilma korral peaksite kella õigel ajal maha võtma ja panema kuiva ja turvalisse kohta, isegi kui sellel on hea veekindel toime. Ärge olge vanni võtmise ajal kella viimiseks liiga laisk. Kellatehased soovitavad, et me peaksime rahuajal, eriti suvel, pöörama tähelepanu mitmekellade kaitse tugevdamisele ja tõsisemalt armastatud asjade kaitsele, pikendamisele.