CROWN on kella oluline osa

- May 22, 2019-

Juhtraua ebaõige hoolduse tõttu on juhtraua kahjustatud, mis toob paljudele hädasolijatele ka palju vaeva. Näiteks kui kukute kogemata kella pea, mõjutab see ülemise akordi tihedust ja tõsiselt käekella veekindlat tihendust, mistõttu veekindlad kellad ei saa olla veekindlad. Seetõttu peame tähelepanu pöörama kellapea igapäevasele hooldusele ja hooldusele, et mitte mõjutada kogu laua kasutamist väikese peaprobleemi tõttu. Laske kohandamise ekspertidel jagada teiega järgmist: Vaadake kohandamise eksperte, kohandamise eksperte, kohandamise eksperte, kohandamise eksperte, kohandamise eksperte, kohandamise eksperte, kohandamise eksperte ja kohandamise eksperte.


I. Laua käepidemete erinevad hooldusmeetodid


Käepidemed on valmistatud erinevatest materjalidest, kuna mõned neist on valmistatud roostevabast terasest, mõned keraamikast, mõned on kullatud ja teised on valmistatud muudest materjalidest. Igal materjalil on oma omadused. Seetõttu on hooldusel erinevaid aspekte.


Esiteks roostevabast terasest käepidemete hooldus


Roostevabast terasest kellapea hooldus on lihtsam, pole midagi erilist, millele tähelepanu pöörata. Valige peamiselt kellade valimisel mõni suurem käepide, peamiselt seetõttu, et suurte käepidemete kasutamine ja tööiga on parem, mida väiksemad on käepidemed, seda keerulisem on neid hooldada ja kasutada. Kui leitakse, et kella käepide on kulunud, tuleks see tavapärase kasutamise kahjustamise vältimiseks õigel ajal välja vahetada.


Teiseks kullatud käepidemete hooldus


Kullatud juhtraud on kõige olulisem asi, millele tähelepanu pöörata. Lisaks ülemise akordi ja valimisnõela põhjustatud kulumisele puutub silmapaistev juhtraud tavaliselt randme nahaga kokku ning inimese higi ja kullatud juhtraua kokkupuude viib korrosioonini. Mõnikord, isegi kui käekella ei kasutata sageli, on selle põhjustatud põhjus korrodeerunud. Kui kullatud käekell kukub peapinna kattelt maha, näeb see eriti kole välja. Kui juhtrauale on kullatud, saab juhtrauda kanda ülespoole, et vähendada hõõrdumist ja kontakti juhtraua pea ja randme naha vahel. Teine võimalus on hõõruda kullatud kella pinnale pisut läbipaistvat küünelakki. Kinkekellade tootja


2. Tähelepanu tuleks pöörata kellapeade hooldamise põhjustele


Võrreldes meie riiki Euroopa ja Ameerika riikidega, on kellade peade hooldamisel mõned erinevused. Euroopa ja Ameerika arenenud riigid vahetavad hoolduse ajal sageli valvepead. Lõppude lõpuks ei pea kogu lauda mõjutama väikest osa. Õigeaegne asendamine aitab vältida tõsisemaid tagajärgi. Kuid meie riigis sellist teadvust pole. Kellade käepidemeid muudetakse põhimõtteliselt sünnist vananemiseni. Kuid tegelikult on see väga mõistlik lähenemisviis. Kuna kella pea tuleks aeg-ajalt valida, välja tõmmata, ülemine akord ja pöörata mitmesuguste seadistuste tegemiseks. Seetõttu on juhtrauda lihtne kanda ja vanandada. See on ka peamine põhjus, miks mõnel kellal on hea veekindlus, ja siis sisenevad vette. Kella käepideme pea võib olla veevõtukoha asukoht, seega peame tähelepanu pöörama kella pea hooldamisele. Lisaks on juhtraual palju olulisi kasutusvõimalusi kella jaoks. Näiteks kellaaja kohandamisel ei saa puududa kella pea, kella pead ei saa hästi kasutada, mis toob meile tohutult vaeva. Ja paljude kellade jaoks on juhtrauad hästi läbimõeldud meistriteosed. Üldiselt on disain väga peen, mis nõuab meie hoolikat hooldust ja hooldamist. Mõnel kuulsate kellade käepidemel on brändi käekella logo ja mõnel neist on käepidemetel hinnalised kaunistused, näiteks teemandid või kalliskivid. Seega peaksime rohkem tähelepanu pöörama kellakäepidemete hooldusele.