Kuidas säilitada elektrooniliste kellade välimust.

- May 20, 2019-

Te peaksite teadma, et käekella kui ülitäpse ajainstrumendi ja kunstiliste kaunistuste puhul on selle hooldamine ja korrashoid ülioluline. Lisaks sisemisele hooldusele ei saa tähelepanuta jätta ka selle väliste osade hooldust. See võib pikendada kella kasutusiga ja kella täpsust, aga ka väliste osade ilu. See võib muuta selle teie töö ja elu jaoks mugavamaks, kuid elektrooniliste kellade välisosade hooldamiseks. Paljud inimesed ei saa sellest aru, tänapäeval selgitasid LongKemei veekindlate kellade tootja spetsialistid, kuidas säilitada elektrooniliste kellade välimust.
Elektrooniliste kellade välisilmeosade hooldus:

(1) Pinnapeegel: Kella pinnapeegli võib põhimõtteliselt jagada sünteetilisteks kristallgeelideks, mineraalklaasideks ja safiirkristallklaasideks. Sünteetilise kristallliimi kulumiskindlus on veidi halb, kriimustatud, kuid löögikindlus on tugev; safiirkristallklaasi kulumisaste, kuid materjal on habras ja kardab ägedat mõju; mineraalklaas on nende kahe vahel. Isegi kulumiskindel safiirkristallklaas peaks selle pinna kriimustamise vältimiseks pöörama tähelepanu teemantide, liivakivide, liivapaberi, küüneviilide, silmakivi pinna, betooniseina jms sisalduvatele lisanditele.
(2) Kellakorpus ja rihm: Kellakorpus ja rihm on valmistatud paljudest materjalidest, näiteks volfram-titaanisulamist, kõrgtehnoloogilisest keraamikast, roostevabast terasest, pehmetest kiududest, tavalisest terasest jne. Kandke proovides vältida hõõrdumist ja sama kõvaduse või karedusega kokkupõrge kehaga. Samuti on vajalik kellarihma käevõru regulaarne puhastamine. Pealegi on mereveel, soolveevannil, parfüümil, šampoonil, küünelakkil, küünelakieemaldajal ja mõnel keemilisi aineid sisaldaval kosmeetikal teatud korrosioon kellade kullatud kihil ja metallpinnal ning need peaksid kokkupuudet vältima.
Paljud inimesed pööravad tähelepanu ainult elektrooniliste kellade sisemisele hooldusele ja eiravad väliseid, nii et paljude inimeste käekellad ei näe pärast teatud aja kasutamist eriti head välja, saate ülaltoodud sisu kohaselt nende kellade välimust hooldada osad!