Kuidas hooldada veekindlaid kellasid

- May 22, 2019-

Praegu on välja tulnud mitmesuguseid kellasid, kasutajad saavad valida vastavalt oma vajadustele. Kellatehas uurib pidevalt kasutajate vajadusi ja loob meile pidevalt rahuldavamaid tooteid. Veekindel käekell on ideaalse veekindla toimega toode, kuid siinkohal mainitud veekindlus pole absoluutne, seega peame igapäevase kasutamise protsessis tegema ka head hooldustööd, eriti veekindlate hoolduseks, peame erilist tähelepanu pöörama seda.


Veekindlad kellad on erineva veekindla sügavusega. Võtke näiteks üle 30 meetri veekindlad kellad. Kuigi veekindlad sügavused on suhteliselt suured, proovige mitte võtta kellasid ujulas ujumiseks ja proovige vältida või vähendada kokkupuudet veega või muude vedelikega. Kellatehase spetsialistid tuletasid meelde, et veekindlad kellad võivad olla veekindlad, kuna korpuse peegel, jälgige, et nendel osadel oleks kummimattide veekindel toime. Kui neid kasutatakse sellistes kohtades nagu saunaruumid või kui need osad puutuvad kokku söövitavate vedelikega, võib tekkida korrosioon või vananemine, nii et veekindla rikke põhjustamine pole mitte ainult lihtne, vaid võib lühendada ka kellade kasutusaega.


Lisaks, kui veekindlat käekella tuleb tuulutada iga päev, siis pikka aega kuluvad paljud osad ja rebenevad ning külmas või soojas ilmnevad pinna- ja kestdetailid pragudena ning tagakaas on korrodeerunud, kuna higistamine, mis vähendab või hävitab otseselt veekindla efekti. Kellatehased loodavad, et kui kasutajad kella kasutavad, siis erilistel puhkudel seda mitte kandma, vaid panema käe veekindla kihi kahjustuste vähendamiseks kindlasse kohta.