Kellade kasutamise juhend

- May 22, 2019-

1. Juhised kellade kasutamiseks kontoristseenides:


1. Kasutage käekella toatemperatuuril (eritellimusel valmistatud kellad). Kui temperatuur ületab lubaduse, siis käekell kahjustatakse või lakkab isegi töötamast.


2. Nahapõletuse vältimiseks ärge kandke kõrgel temperatuuril (näiteks saunaruumis) käekella.


3. Ärge pange randmekella kokkupuudet kõrge temperatuuriga (nt sõiduki armatuurlaua pesukarbis), et vältida käekella kahjustusi, näiteks molekulühendi plastiseadmete muutmine jne.


4. Ärge asetage randmekella püsimagneti kõrvale. Kui käekell asetatakse tervisliku seadme surumiseks magnetilise kaelaketi ja muu magnetjõu kõrvale või külmiku ukse, käekoti luku või mobiiltelefoni peakomplekti magnetiliseks imemislukuks, põhjustab see käekella ebatäpset töötamist. Kui see juhtub, eemaldage kell ja määrake uus aeg.


5. Ärge asetage käekella elektrostaatiliste seadmete kõrvale. Teleri ekraanil ja käekella ühenduses tekkiv tugev staatiline elekter võib põhjustada ebatäpset tööd.


6. Ärge laske käekellal tugevat vibratsiooni, näiteks käekella maandumist.


7. Ärge kasutage käekellasid kemikaalide või söövitavate gaaside võimaliku kokkupuute korral. Kui lahusti, kütus ja muud lahustid või muud asjad, sealhulgas sellised lahustid, puudutavad kella, võib see põhjustada värvimuutusi, pragusid ja nii edasi. Kui kell on kontaktis termomeetri kasutatava metallilise elavhõbedaga, võib ümbris, rihm või muud seadmed muutuda.


Vigu kellade töös: (mehaaniline käekell - brändi kella kohandamine)


1. On paratamatu, et mehaanilisel arvestil on selle töötamisel suures osas vigu.


2. Magnetvälja lähedal, näiteks telerid ja mobiiltelefonid, mõjutavad kellade tööd. Lisaks, kui kandjal endal on tugev keha magnetväli, mõjutab see ka kella tööd. Kuna selle mehaanilise kella veavahemik on erinev, isegi kui see on sama kell.


3. Tavalise poolautomaatse mehaanilise kella 24-tunnine viga on normaalne umbes 150 sekundiga. Manuaalse kella 24-tunnine viga on normaalne umbes 5 minutiga.


4. Kui te ei kanna poolautomaatilist mehaanilist käekella, siis kui energiasalvesti on otsa saanud, lakkate töötamast, sest kui te seda ei kanna või kui teil pole piisavalt energiat, tehke seda käsitsi. Käsitsi valvamine sõltub jooksmise jätkamiseks absoluutselt mähisest, sest kõige parem on nöörid pingutada enne magamaminekut ja enne tööle minekut. (Tavaliselt piisab kahekümnest või kolmekümnest ringist, nii et ärge pingutage üle.)


Veekindluse selgitus:


1. Veekindlus igapäevaelus: seda tüüpi käekellad võivad kanda ainult mahedat niisket vett, näiteks väikese veega pesemist, kuid ei tohi puudutada suure tasapinna või eseme pinda, näiteks suplemist jne. Nii et asi on selles, et veekindlad kellad igapäevaelus ei kuulu veekindlate kellade hulka.


2. Veekindel: selline käekell võib kanda mõõdukat niisket vett ja täiesti leotada. Kuid te ei saa sukelduda.


3. Ujumine: sellist käekella saab kanda sukeldumise, ujumise ja muude tegevuste jaoks. Märkus: ükskõik millist veekindlat käekella ei saa, nuppude kasutamist vees! Eriti kõrge temperatuuriga taust, veekindel funktsioon hävitatakse!


Tähelepanu vajavad esemed: (veekindel kell) 1. Krooni normaalses seisundis hoidmiseks on vaja kanda. Kui randmekellal on kruvikinnituskroon, tuleb kroon absoluutselt pingutada. 2. Ärge käitage krooni, kui käsi on märg või kui randme on märg, nii et käekell ei pääseks vett ja kahjustaks veekindlat funktsiooni. 3. Kui kella kasutatakse merevees, peske seda pärast mereveest lahkumist värske veega ja pühkige kuiva lapiga.