Vaatlusliikumise tutvustus

- May 22, 2019-

Võib öelda, et kella tuum on üks selle võtmekomponente, millele tuleks valimisel ja ostmisel rohkem tähelepanu pöörata. Masinasüdamiku tutvustamise kohta on palju inimesi, kes ei tea sellest kuigi palju. See tuletab üldsusele meelde, et me peaksime sellele tähelepanu pöörama. Saame tuttavaks sellega seotud kellateabe pendli, lõnga ja materjali aspektidest.


Kui hoiate oma käekella käes, saate seda hõrgumalt ja meeldivamalt kuulata, mis ei lase kunagi tiksumist. Usun, et see annab elu ja paneb sind intiimsemalt tundma. Kellade kohta käiva teabe kohaselt asendab pendli rattasüsteem originaalset pendlit. Praegu on turul kasutusel mitmesuguseid pendleid. Milliseid tooteid konkreetselt kasutatakse, on ka mõju erinev. Ükskõik milline pendli jaoks materjal valitakse, tuleks valida võimalikult suure täpsusega materjal ja valida vastupidava konstruktsiooniga materjal. Teine võimalus on vaadata juukselõikuse klassi, praegu on kahte tüüpi kvaliteetset. Nende hulgas on sulami füüsikalised omadused head, kuid selline sinise terase materjal tundub meeldivam.


Masinasüdamiku materjale on rohkem, teras ja vasesulam on meie tavalised liigid ja kasutamise efekt on üsna hea. Kellade teabe hulgas on kella tuumas palju muid materjale. K-kullast materjal on arenenum, kuid tavalistel inimestel pole seda vaja valida. Kuid praegu on ka mõnda madalama klassi tooteid, mida on hiljem töödeldud ja töödeldud. Need on tavaliste materjalide baasil kaetud pigmendiga. Seetõttu peame neile erilist tähelepanu pöörama. Ärge petke, sest me ei saa neist aru.