Teadmised sukeldumiskellade kohta suvel

- May 22, 2019-

Temperatuuri tõusuga kasvab peaaegu igal aastal inimeste armastus sukeldumiskellade (kellade kohandamine) vastu, millest võib saada igavene moeteema. Kuna pikk


Elades 1960. aastal maismaal, silmitsi ookeani suurejoonelisusega, idaneb kõigi süda impulss sukeldumiseks. Isegi kui te ei lähe sukeldumisega, navigeerige meres paadis või lihtsalt mängite haisuvõrkude piirkonnas või isegi kandke seda igapäevaseks tööks ookeanist eemal (vaata kohandajat). Kui sukelduskell ilmub randmele, peidab see ka teie seiklusliku vaimu.


Viimastel aastatel on mõned kaubamärgid paigutanud professionaalsetele sukeldumiskelladele "sügavusmõõturi" seadmed (Shenzheni kellade kohandamine). Mehaanilise sügavusemõõtja ja elektroonilise sügavusemõõtja abil võivad randmekellad olla nagu tiiger. Mehaaniline sügavusmõõtur koosneb vedrude, käikude, osutite ja andurinuppude komplektist, mis näitab selgelt sukeldujate reaalajas sügavust. Pealegi on mehaanilise sügavusmõõturi kuvamisulatus tavaliselt sügavuspiir, mida sukeldumisega varustusega sukeldujad peavad vastu pidama, mis kajastab professionaalse sukeldumismõõturi ohutushoiatust.


Professionaalsuse tsentraliseeritud väljendus - heeliumi väljalaskeventiil, kuigi heeliumi väljalaskeventiili kasutatavus on vaieldav, sest tavainimesed ei saa tavaliselt heeliumiväljalaskeventiili kasutamise vajaduse sügavusele sukelduda, kuid see on randme eripära kontsentreeritud väljendus. valvata. Rolexi automaatsel heeliumi eemaldamise tehnoloogial ja Omega käsitsi kasutataval heeliumi eemaldamise tehnoloogial on kümneid miljoneid jälgijaid.