Legeeritud kellade hooldus

- May 22, 2019-

Kas teate sulamist kellade hooldusest? Millele peaksime oma igapäevaelus tähelepanu pöörama? Järgnevalt on toodud seitse peamist hooldusnõuannet, mille tutvustas Shenzhen Alloy Watch Tootja.

  1. Legeeritud kellad on parim koht kuivatusainete paigutamiseks, kuid vältige kamperpillide, putukatõrjevahendite ja muude kemikaalide kasutamist.


2. Kortikaalsed käekellad peaksid võimalikult palju vältima kokkupuudet veega, nii et rihm kõveneb ja lõhnab, põhjustades rebenemist.


3. Legeeritud kellad on ebaharilikud ja tuleks viivitamatult saata lähimasse professionaalsesse kellasse.


4. Automaatkellad peavad olema piisavalt aktiivsed või kandma iga päev kauem kui 10 tundi.


5. Kandke erinevatel puhkudel, näiteks spordis, erinevaid kellasid, parem on valida veekindlad ja löögikindlad, suurepärased spordikellad.


6. Kui vesi tähistab roboteid RESESTENT või 3ATM, tuletades meelde, et ühtegi kella ei tohiks kanda soojas vees ega vannitoas, isegi kui teie kell on veekindlast kellakattest, vaadake, kas tihendusrull on kummist, kergesti vananeva temperatuuriga ja ümbritsevad veeauru molekulid on väikesed, hõlpsasti läbitavad, põhjustades sisemisi mehaanilisi kahjustusi.


7. Kuna iga mehaanilise arvesti või automaatse arvesti, mis vaatab selle sisemist mehaanilist struktuuri, vead jäävad 30 sekundi sisse päevas, on kvartsmeetrite madalamad vead täpsemad erinevates normaalsetes töötingimustes.


Kuidas teha kindlaks sulamist kellade kvaliteeti?


(1) Nõelavalimise kontroll: kui nõel valitakse vastupäeva, siis teine käsi peatub, kuid kui nõel valimise lõpetab, peaks teine käsi uuesti liikuma hakkama. Vastasel juhul tähendab see, et masina südamiku siseosa pole korralikult pingutatud.


(2) Valukellasid mõõdetakse aja täpsusega. Riikliku normi kohaselt jagunevad kodumaised kellad neljaks klassiks. Esimese, teise, kolmanda ja neljanda klassi kellade ööpäevane erinevus on suurem või väiksem (vastavalt +30 sekundit, + 45 sekundit, + 60 sekundit ja + 90 sekundit).


(3) Helikontroll: kui stringid on üleval, ei tohi liikumisel olla "klõpsamise" heli. Kui on müra või libisemist, näitab see, et ülaltoodud osadega on probleeme. Kui heli on kiire ja kaootiline, on tegemist swing-nähtusega.


(4) Legeeritud kellade tootjad räägivad välimuse kontrollimisest: kontrollige korpust, pinda ja nõela tõsiste kriimustuste suhtes.


(5) Tundlikkuse test: kellade täieliku lõdvestumise korral üles ja alla, alla ja alla, kui teise käimise tundlikkust peetakse kvalifitseerituks, vastasel juhul on see tundetu.