Seitse sammu kellade patareide vahetamiseks

- May 20, 2019-

1. samm: puhastage kell. Ehkki kella suurus on väga väike ja sisemine struktuur on väga keeruline ja täpne, mõjutab kellu sõiduaega väike tolm või riidekiud. Nii et enne patareide vahetamist tuleks kella alumine kate puhastada nii, nagu see oleks kirurgiline operatsioon. Alumine kate tuleks avada ja põhjakatte vahe tuleb samal ajal tolmuimejaga puhastada.


2. samm: avage kella alumine kaas. Tuleks kasutada professionaalseid tööriistu ja spetsiaalsete kaubamärkide jaoks brändipõhiseid tööriistu. Vältige põhja katte deformeerumist, mis mõjutab kella tihendamist. Enamik kellade tagakaaneid on spiraalkatted. Kuidas kellade tagakaaneid avada, saab avada ainult koos arvesti- või võtmega. Kui arvesti avajat kasutatakse, saab tagakaane kergelt kruvida pingutus- ja seejärel lõdvestamise suunas. Kui selgub, et tagakaas on väga tihe, võite kasutada tagakaane ümber õlitilku ja mõne minuti pärast saate oma kella tagakaane avada. Kella tagakaane pressimistüübi jaoks peaks olema sobiv, kuidas kella tagakaane vajutamisel avada mõlema käe pöidla vajutamise asend ja jõud peaks olema ühtlane.


3. samm: mõõtke asendatava aku pinge. (Paljud kellad ei saa pärast patareide vahetamist eriti hästi minna, kuna aku toide on varem normaalne, ja kellad võivad pärast patareide vahetamist ikkagi rikke minna.) Kui kell on teatud aja olnud paigas, isegi kui mõõteaku on otsa saanud. , tuleks masina südamikku testida.


4. samm: vahetage prototüübi patareid välja. Algse kaubamärgi või päritolu akud tuleks valida nii palju kui võimalik. Patareide vahetamisel tuleb masina keskpunkti higi saastumise vältimiseks kasutada ka sõrmekatteid, masina keskust söövitav higi ei saa kunagi eemaldada.


5. samm: kontrollige veekindlaid liitmikke. Kellakindel veekindlad liitmikud on tavaliselt kummist või plastmaterjalist vananemisperioodiga, veekindlad liitmikud kaotavad pärast vananemist veekindluse. Kui veekindlad liitmikud vananevad, tuleb need välja vahetada. Vastasel juhul siseneb kell vette või gaasi, mis põhjustab südamiku oksüdeerumist ja roostetamist ning põhjustab korvamatuid tõrkeid. (Veekindlaid tarvikuid tuleb igal aastal kontrollida vastavalt kellade kasutusjuhendile)


6. samm: veekindluse testimine. Masinasüdamiku stabiilsuse tagamiseks tuleb kõigepealt tagada ümbrise kaitse masinasüdamiku külge, millest kõige olulisem on veekindlus.


7. samm: kindlustuspoliisi väljastamine. Masina südamiku erineva oleku tõttu ei ole garanteeritud, et ükski masina südamik suudab pärast aku vahetamist kõige pikema tööea saavutada. Samal ajal soovitatakse klientidel parima tööoleku taastamiseks hooldada kellasid masina südamiku halva seisukorraga.