Vaadata kellaaja kohandamist

- May 20, 2019-

Nagu me kõik teame, on päevas 24 tundi. Vaatluskuupäevad muutuvad ainult päeva jooksul, mis näitab, et teie kell on 12 tundi kiire või aeglane. Kui see on kellade funktsioon ilma kellafunktsioonita, ei mõjuta see meie kasutamist üldse. Kuid kalendriga vaadates peaksite sellele probleemile tähelepanu pöörama! Niisiis, kuidas seda kohandada?


Märkus: kellaaja kohandamisel ärge keerake käepidet vastupäeva. Ja liikuge nii aeglaselt ja õrnalt kui võimalik, vastasel juhul kahjustab see kella kuupäeva osa!


Esimene samm on kella krooni väljatõmbamine ja kella aja, minuti ja teise käe peatamine, sisenedes seeläbi "kellaaja reguleerimise" olekusse. Kell peab olema reguleeritud kella kuueni. Seda tehakse selleks, et vältida kuupäevavahetusmooduli kahjustamist päevavahetuse nädalal hiljem.


Teine samm on lükata kroon nupuga tagasi, sisestades seeläbi oleku "kuupäeva ja nädala kohandamine". Kuid liikuma hakkavad kella käed, kuid te ei pea sellest hoolima. Jätkame kuupäeva kohandamist.


Kolmas samm on kuupäeva ja nädala kohandamine eelmisele päevale. Näiteks täna on neljapäev, 26, seega peate kohandama kuupäeva kolmapäevast kolmapäevani, see tähendab 25.


Neljas samm, siin on viimane samm, kui eelmise päeva kuupäevaga kohandada, tõmmatakse kella kroon uuesti välja. Sisestage uuesti olek "kellaaja kohandamine", vaadake, kui kogu vaatluspunkt peatub, alustage kellaaja muutmist kellaosuti liikumise suunas. Kellaaja lõppemiseks leiti kella 12 paiku, kui leiti, et kuupäev hüppab. See tähendab, et oleme sisestanud tänase aja (kui kuupäev ei ole pärast kella 12 muutunud, tähendab see eelmise päeva kellaaega, siis jätkame kellaaja kohandamist kuni kella 12-ni õhtul). Kui kuupäev muutub ja seejärel vastavalt kellaajale kohandatakse, saab krooni täielikult tagasi lükata. Lihtsalt keerake kursorit korralikult.


Kellad on paljude tänapäevaste rändurite asendamatud aksessuaarid. See mitte ainult ei võimalda meil kellaaega igal ajal kontrollida, vaid kajastab ka kandja temperamenti ja maitset! Kuid kella kuupäeva kohandamise probleem häirib meid alati. Ülaltoodud kohandamine aitab teid tõenäoliselt.