Miks on kelladel pärast pikka aega kandmist mustad märgid

- May 22, 2019-

Paljud käekella kandvad inimesed imestavad, miks neil on pikka aega pärast kellade kandmist mustad märgid.
Käekella kohandamise eksperdid ütlesid: kui randme ja kellarihma kontaktil on must märk, tuleks öelda, et suurem osa kelladest on metallist rihmad. Loomulikult kahtlustavad mõned inimesed, et rihm on ise muutunud, ja tegelik olukord ei saa välistada, et rihm, sealhulgas nahast rihmad, on muutunud. See sõltub rihma värvist. Olen ka näinud, et rihm on roheline ja punane. Selle tulemusel värvitakse ka randme nahk värvi muutmise tõttu sama värviga.
Iga rihma tuleb regulaarselt pühkida. Kui kella kandmise ajal ilmuvad randmele mustad jäljed, tuleb rihm viivitamatult puhastada. Saate seda ise teha. Lihtsalt olge ettevaatlik, et mitte lasta korpusel vett puudutada. Vaata kohandamise tootjad soovitavad, et puhastamiseks on parem rihm eemaldada. Pesuvedelikku tuleb pesta pesuainega ja tilgutada sobivas koguses. Kõigepealt leotada rihma 10 minutit suhteliselt kuumas vees, seejärel pintsli rihma vahe pehmeima hambaharjaga. Professionaalsemad puhastusseadmed on ultraheli puhasti. Pärast puhastamist leiate musta veega kraanikausi. Ootamatult saab rihm selline nagu enne. Räpane.
Nii metallist kui ka nahast käepaelte jaoks on olemas tööstusstandardid. Nahast käepaelte jaoks on spetsiaalsed kvaliteedinõuded, mida ei saa värvida ega värvi muuta. Metallist kellarihmad kuuluvad aga pinnapealse galvaniseerimise kategooriasse ja on ette nähtud ainult galvaniseeritud katte sidumistugevus. Kortikaalset riba on pärast vees leotamist kerge tuhmuda ja värvida, kuid üldiselt on nahariba sisekülg heledam.
Roostevabast terasest rihmad ei tuhmu. Ainult mõned kaetud metallrihmad tuhmuvad. Need rihmad on tavaliselt madala kvaliteediga kaubad. Pinnal on galvaniseeritud valveribad. Pikaajalisel kasutamisel tekib pinna rooste, tõsised pinnaplekid ilmuvad roheliseks roosteks, neid rooste klasse saab ka randmesse "üle kanda".
Enamik kellade kandmisel leiduvaid randme mustamise põhjuseid on põhjustatud tolmust ja higist, mis sõltub ka isiklikest tingimustest, näiteks töökeskkonnast, töö iseloomust, sellest, kas inimesed on higistamisele altid, ja kellarihmade kandmise vormist. Õõnestehnoloogiaga kellarihm, hõlpsam "mustuse ja mustuse peitmiseks". Tolm, kiud ja segatud higi täidavad kõik kellarihma lüngad. Suvel, kui randme higistab või on märg, lahustatakse ja kinnitatakse randme nahale määrdunud asjad, moodustades musta täpi.
Inimesed on väga erinevad. Mõned inimesed eelistavad higistada. Arvatakse, et ka inimese higi koostis on erinev, näiteks happesus, aluselisus ja õlisus. See pole täiesti isikliku hügieeni probleem. Kõige räpasemad riiete kandmise kohad on varrukate ja kaelarihmade juures, aga ka käekellade juures. Eriti põhjaosas lendab tolm kogu taevas ja liivatormid veerevad sisse ja välja. Isegi päikeselistel päevadel on tolmuindeks. Kellarihmade mustuse komponente on vaja uurida ja analüüsida, sealhulgas kõike, mida elus saab puudutada, nagu seep, õlu, nahajäägid, toit, riidekiud ja nii edasi. Niisiis, mustad märgid teie käsikausil on põhimõtteliselt "autsaiderid". Muidugi, kui olete higiga kokku seganud ja kellarihma pilusse puurinud ja juurdunud, võib seda pidada "majapidamise registreerimiseks".
Vaateriba sõlmede vuukidesse kogunenud mustus on nagu kitt. Vaateriba tühimiku täitmine annab halva lõhna. Inimesed, kellel on halb harjumus, ei pööra sellele suurt tähelepanu. Ainult kellassepp tunneb seda sügavalt. Kellad pesevad rasva ja muda on seal tegelikult kõige rohkem. Inimesed, kes töötavad sageli õues, higistavad palju ja nende kellarihmad on põhimõtteliselt samad.
Olukord on parem kellariba kui terviku või keraamilise või volframterase puhul. Peamine põhjus on see, et kellariba pinna sujuv vahe on suhteliselt väike ning mustuse ja mustuse varjamine pole lihtne.