Kohandatud käekellad

- Mar 27, 2019-

Ettevõte on professionaalne kellatootja, mis ühendab disaini, teadus- ja arendustegevuse ning tootmise. Tehas on varustatud täiustatud masinate ja instrumentidega kellade töötlemiseks; tal on vanemad tehnoloogilised disainerid, kutselised tehnikud ja juhid, kes on kellade tööstuses töötanud rohkem kui 20 aastat; ning korraldab regulaarselt personali Šveitsi kellade kuningriigis tehnoloogia õppimiseks, koolitamiseks ja vahetuseks, et omandada täpne ja range Šveitsi kellassepatööstuse tehnoloogia ja tehnoloogia; ja propageerib pidevalt elegantset stiili. Oma suurepärase kvaliteedi, uudse stiili, peene viimistletud meisterlikkuse ja igakülgse teenindusega on kellastiil võitnud klientide poolehoiu.


Viime alati läbi juhtimiskontseptsiooni "inimestele orienteeritud, harmooniline ja vastastikune sõltuvus, täielik osalemine ja pidev täiustamine", rakendame rangelt tänapäevast juhtimisrežiimi, tutvustame Šveitsist pidevalt arenenud tootmisseadmeid ja -tehnikat ning tagame tehnilise taseme ja tootmisvõimsuse.


Ettevõte pakub head isikliku arengu ruumi, et meelitada kellade tööstuses üles tipptehnilisi talente ning tugevdada pidevalt töötajate professionaalset kvaliteeti ja oskuste väljaõpet. Arendada kvalifitseeritud juhtimismeeskonda ning kogenud ja kvalifitseeritud töötajate meeskonda. See on loonud tugeva aluse ettevõtte jätkusuutlikuks toimimiseks ja arenguks.


Tegutseme heas usus ja võidavad kõik. Loodame teha koostööd kõigi ühiskonna sektoritega.


Põhitegevusala: tellimustootmise ise kujundamine ja arendamine, OEM-i või eritellimusel valmistatud LOGO, OEM-i või joonistustellimuse tootmine.


Kujunduse omadused: kliendiideed, disainerite loovus ühes, mis kajastavad ainulaadset stiili, professionaalset arengut, isikupära, moodi.


Äripoliitika: terviklikkus,