Kuidas hulgimüügi kellade jaoks head tarnijat valida

- Apr 22, 2019-

Kellade pakkumine nii veebis kui ka väljaspool seda on oluline tegur. Ainult siis, kui leiate hea kellade allika ja teete koostööd hea hulgimüügiettevõttega, saate turu hästi avada, kuidas valida hea hulgimüügikellade tarnija?


Vaadake hulgimüüki, võtmeks on kellade tarnijate otsimine.


Hulgimüügi kellad kas lähevad kellade turult kioskitesse, et otsida tarnijaid, või lähevad kellade tootjate juurde, et hankida esmatarbekaupu, kuna hindadel ja müügijärgse teeninduse tootjatel on eeliseid, nii et paljud poemüüjad otsivad kellade tootjate otsingu otse kaupa saama. Milliseid kellade tootjaid käekellad hulgimüügist paremini pakuvad?


Hulgimüügikellad vaatavad esmalt kvaliteeti


Kellade tootja otsimine, kuigi hind on odav ja muudel põhjustel, kuid lõppkokkuvõttes tuleb kõigepealt uurida kvaliteediprobleeme - kui kaupa pole kolm, võite võtta mõned proovid väikeste partiidena ja seejärel kvaliteeti võrrelda, nagu veekindel, kellakorpusega plaat, aku vastupidavus ja nii edasi. Muidugi võite kvaliteedi vaatamiseks pöörduda ka otse tootja poole, kui kvaliteet on parem, pole probleemi.


Vaadake hulgimüüki, millele järgneb teenindus


Müügijärgne teenindus on samuti oluline põhjus, millega arvestada. Hea müügijärgne teenindus võib jätkuvalt moodustada hea klientide ringi, seega on vaja nende tootjatega detailselt mõista müügijärgset teenindust ning ka nende müügijärgset juhtimist, protsessi jms.