Vaata vastavusoskusi

- Apr 22, 2019-

Paljude inimeste silmis ei kasutata kellasid lihtsalt lihtsalt ajaliselt vaatamiseks, vaid kaunistuse roll on ilmsem. Nii et käekella ostmise valimisel on rohkem muret selle üle, kuidas seda detaili sobitada ja kaunistada. Vaadake, kuidas hulgimüüjatel on selles valdkonnas põhjalikum uurimistöö, nad saavad koos nendega õppida, võib-olla sobivad hästi.


Sobitamisel peaksime tähelepanu pöörama sellele, kus seda kanda. Näiteks, kui teile meeldib sport, võite valida spordikeskuses kandes veidi õhema, kuid rohkem funktsioonidega spordikella. Kuid kui seda kannavad tööl, eriti kontoritöötajad, on sobivam kanda lühikest ja selget kuju. Inimesed, kes sageli sisenevad ärikohtadesse ja lahkuvad neist, vajavad äritegevuse tunnustega kellasid. Peavooluvälised inimesed saavad siis valida pilkupüüdvamad, liialdatud. Pulmas käimisel on sobivam uhke ja ilus käekell, matustel osalemisel on aga sobivam mustvalge käekell. Erinevad kohad, inimeste erinevad temperamendiomadused, ka kellade konkreetne valik on erinev. Vaata, kuidas hulgimüüjad tootjad meelde tuletavad, et sobivad hästi, mitte liiga juhuslikult.


Milliseid riideid kanda, mõjutab ka kellade valikut teatud määral. Vabaajarõivaste, näiteks teksade, T-särkide ja teksade puhul on õigem kanda nahast ketiga käekella ja ka elektrooniline käekell on üsna vale. Kui aga kannad ülikonda, siis võivad ka lihtsad ja atmosfäärivabad nahaketid olla, kuid roostevabast terasest kellaketid on ka täiesti sobivad. Riietel on erinevad kangad ja kelladele kehtivad teatud nõuded. Kellade hulgimüüjad soovitavad, et need, kes kardavad vaeva, võiksid valida Jinggangi käekellad, kuna neid saab kanda mitmesuguste rõivastega, võib öelda, et need on universaalsed käekellad.