Millised kellad sobivad vanadele inimestele kandmiseks

- Mar 23, 2019-

Kellad on tänapäeva elus üks asendamatu tööriist. Kui noored pööravad suurtele kelladele tähelepanu, pööravad vanad tähelepanu ka neile. Kuid eakate jaoks on kelladel erinev tähendus. Nende armastus kellade vastu näitab ka nende ajaarmastust. Allpool Shenzhen kella tootjad vanurite kandma vaadata seda!


Enamikul kelladel on kaks funktsiooni - kaunistamine ja ajastus. Kellade kaubamärke, tüüpe ja stiile on palju. Seetõttu on eakate omadusi silmas pidades kellade valimisel mõned nõudlikud valikud. Näiteks kvartskäsi on suure täpsusega ja selle eest hoolitsemine võib võtta vähem aega, sealhulgas nõelte reguleerimine ilma nöörideta, mis on eakatele väga mugav ja mida armastavad ka vanurid. Paljude käekellade hulgas ei ole aga kõik käekellad eakatele sobivad, näiteks elektroonilised kellad.


Automaatkellad on omamoodi kellad, mis noortele meeldivad, kuid vanuritele need ei sobi. Vanad inimesed ei peaks kandma automaatseid kellasid. Seda seetõttu, et vanadel inimestel on tavaliselt vähe tegevust. Automaatkellade kandmisel põhjustavad need sagedasi peatusi või ebatäpse sõiduaja. Veelgi olulisem on see, et eakad ei käi sageli kellade nööre parandamas, seetõttu ei sobi automaatkellad eakatele. Komplekskellad eakatele ei sobi. Kuna valimisnupul on rohkem osutid või korpusel rohkem nuppe, pole need keerulised funktsioonid ja nupud vanuritele kättesaadavad, koos eakate aeglase mõtlemise ja tegutsemisega ning keerulised funktsionaalsed kellad on töötamisel tülikamad, eriti kvarts-digiekraani tüüp, isegi tavalistel noortel on selle kasutamisest raske aru saada või seda mõista, eriti eakate jaoks!


Eakatele ei sobi väikese läbimõõduga või mõõdulintidega kellad. Meeste käekella läbimõõt on parem kui 35 millimeetrit ja naiste käekell peaks olema parem kui 25 millimeetrit. Lisaks tuleks valijat ja kursorit eristada kontrasti järgi, näiteks hõbe- või kuldvalijat. Kella valimisnumber peaks olema tumedat värvi nõel või must valimiskepp ning kuld- või hõbedane osuti. Ainult sel viisil saab sobitamine olla eakatele ilmne ja mugav. Eakate nägemine on halvem kui tavalistel noortel, seetõttu tuleb vahet teha kella valimisel. Ole intuitiivne. Samuti ei sobi moebrändiga kellad eakatele, noorema põlvkonna kantavad väljamõeldud ja moes stiilid või käekellad või mõned naiivsed koomiksimudelid ei sobi eakatele.


Kellarihmasid on lihtne avada ja sulgeda. Kellarihmad sobivad eakatele kandmiseks. Vöökellad tuleks kinnitada liblikkelladega. Mõnel vanemal inimesel on halvad käed ja jalad. Need koosseisud on vanadele inimestele mugavamad. Mõni käekell on poltidega ja kinnitatud ühe käega juhitav. Kui need pole piisavalt head, kukuvad nad käekella hooletult maha. See on seotud rihma struktuuri (vormiga). Liblikas kellade pandlad võivad rihma kellaga ühendada rõngasse, mida on mugavam kanda. Sobib kandmiseks eakatele. Kellad ei tohiks olla liiga paksud ega ülekaalulised, eelistatult suured ja õhukesed paksud keraamilised või volframterasest korpuse rihmad ei sobi eakatele. Vanemad inimesed ei hakka kellade kaubamärgile tähelepanu pöörama, vaid on nostalgilised, nii et traditsioonilise stiiliga võrreldes on see eakatele sobivam, eakate mälu pole hea, liiga kalleid kellasid ei kanna. Valige lihtsa funktsiooniga kell, kui seda on mugav kasutada ja reguleerida. Mõnikord piisab minutitest ja sekunditest. Tegelikult piisab kahest õmblusest. Isegi kalendrit ja kalendrit ei saa kasutada. Vanarahva silmad pole head. Kella kalendri funktsioon on põhimõtteliselt nähtamatu ja kalendrifunktsiooniga kell peab korrigeerima kuupäeva kuu lõpuks. Vanade inimeste jaoks on see tõsi. See on ka "keeruline" ülesanne.