Kumb on parem, nahast või terasest käekell?

- Apr 22, 2019-

Kellatehased leiavad, et paljud sõbrad, kes kavatsevad klientidele ja nende töötajatele kinkekellasid kohandada, on segaduses, kas valida terasest või nahast käekellad. Minu igapäevaelus on enamus minu nähtavatest nutitelefonidest käekelladest nahast rihmad, samas kui enamik metallrihmadega kellasid on keskmise pikkusega ja madalama hinnaga käekellad. Nii et te ei tea, milline rihm on parem. Raske on otsust langetada. Kas nahkrihm on parem kui terasrihm? Tegelikult on terasribakelladel ja vöökelladel oma eelised ja puudused. Kellatehase Xiaobian tutvustab teile terasribakellade ja vöökellade eeliseid ja puudusi!


Kortikaalse riba eelised ja puudused:


Kellade tehaste tõelised nahast vöökellad on mugavad, pehmed ja hästi kulunud ning ei sisalda aineid, mis võivad põhjustada nahaallergiat, näiteks metallkellad. Neil pole ka metalli külma ja kõva tunnet, eriti talvel. Inimesed kummardavad teisiti ajastul loomanahka, muutes inimesed pigem nahast rihmadeks. Ehkki nahast rihmad on habras, määrdunud ja habras, muudavad unikaalsed esteetilised rihmad nagu krokodillirihmad paljud sõbrad joobeseisundisse, eriti aga kõrgema klassi valgekraega inimesed, silma paistma!


Kvaliteetsed peened asjad on aga väga õrnad, nahast rihm pole erand ja muudest nahast asjadest on kõige tabu nahast rihm higi, higiplekid, vee korrosioon. Kui nahkrihm puutub pikaajaliselt kokku niiske keskkonnaga või on seda vees vette kastetud, ei lähe rihma veega kastmine kaua. Nii tuletab kellatehas meelde, et kunagi ei tohi nahast rihmaga käekella kanda, et ujuda, sukelduda või teha asju, mis sageli puudutavad vedelikke. Eriti palaval suvel on kerge higistada. Nahast rihma kandvad sõbrad peavad tähelepanu pöörama kellarihma kaitsele! Kasutusaja osas ei saa nahast rihmad kunagi olla vastupidavamad kui metallist rihmad. Nahast rihmade kandmise normaalne eluiga on umbes 2-3 aastat ja hea hooldus umbes 5 aastat või isegi kauem. Kuni seda tavaliselt kantakse ja hooldatakse hoolikalt, saab selle kasutusiga tunduvalt parandada, mis on sama kui nahkkingade kandmisel.